Kurumsal

S A Y F A Y I   K A Y D I R

Kurumsal

Özkan Yapı, İnşaat-Harita-Gayrimenkul sektöründe, 20 yıllık deneyimi ile Gayrimenkul ve Harita Mühendislik sektöründe tecrübe ve güvenilirliğin simgesidir. 1992 yılında başlamış olduğu Harita ve Kadastro Mühendislik hizmetleri ile arsa üretimi konusunda edindiği tecrübelerini 2009 sonunda aldığı yeniden yapılanma kararıyla, konut projeleri alanındaki çalışmalarını sürdürmeye başlamıştır. Bugün Özkan Yapı İnşaat’ın yer aldığı tüm faaliyetlerde firmanın sahip olduğu köklü geçmişin izleri görülmektedir.

Şehircilik alanında İmar Planlarının Uygulanması ile Kentsel Dönüşüm projelerinde tecrübeli ve genç ekibiyle Özkan Yapı İnşaat “Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlara odaklanmıştır. Söz konusu yaklaşımıyla Şirket, yatırım yaptığı bölgelerdeki yaşam koşullarını değerlendirmekte ve bu koşulların iyileştirilmesi için stratejiler gerçekleştirmektedir. Böylece yalnızca üstlendiği konut projelerinde değil, aynı zamanda projelerin yer aldığı çevrelerde de yaşamsal kalite ve niteliği yükseltmektedir. Özkan Yapı İnşaat’ın faaliyet gösterdiği bölgelerde yürüttüğü projeler, modern ve güvenli bir yaşam tarzının temelini atmaktadır.

Şirket’in yaratıcılıkta sınır tanımayan proje ekibi ve öngörülü kararlarıyla hayata geçirdiği projeler, konut sektöründe farklı bir bakış açısı ile gerçekleşmektedir. Özkan Yapı İnşaat Yenilikçi vizyonunu ve özgün fikirlerini yansıtan projelerini sizin daha mutlu yaşam alanlarına sahip olmanız adına devam ettirmektedir.

Hedef kitlelerine yönelik geliştirdiği özgün projelerde Özkan Yapı İnşaat’ın 20 yıllık birikimiyle fark yaratan Özkan Yapı İnşaat önümüzdeki yıllarda da sektörün önemli oyuncuları arasında yer alacaktır. Şirket arazi alımından proje geliştirmeye, konut tasarımından üretime, satıştan pazarlamaya, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda sergilediği performansı Kalite ve güvenilirlikten taviz vermeksizin artırarak sürdürecektir.